wielkopolski oddział

stowarzyszenia dziennikarzy
polskich

Ogłoszenie dotyczące pracy dla dziennikarzy - Lokalny.info sp. z o.o.

Lokalny.info sp. z o.o. to ponad 3 tysiące lokalnych serwisów informacyjnych na poziomie gminnym, powiatowym, wojewódzkim oraz jeden serwis ogólnopolski. Wszystkie te serwisy zgrupowane są w jednym portalu w celu dostarczenia lokalnych informacji. Przyłącz się do nas, rekrutacja na lokalnych dziennikarzy trwa!
Redaktor lokalny
miejsce pracy: zdalna
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za prowadzenie lokalnego serwisu informacyjnego, dbanie o regularność pojawiania się informacji na portalu, wejść na stronę, relacjami z lokalna społecznością.
Wymagania:
- umiejętność pisania i redagowania tekstów,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- lekkie pióro i łatwość w formułowaniu myśli,
- zainteresowanie mediami społecznościowymi: Facebook, Twitter, Instagram, -mile widziane doświadczenie w pracy jako redaktor (staż, praktyki)
Obowiązki:
- tworzenie artykułów informacyjnych z Twojego regionu do jednych z 4 działów: na sygnale, z 4 stron gminy/miasta/dzielnicy, sport oraz parafie -prowadzenie fanpagu lokalnego serwisu na FB, Twitter, Instagram, - relacjonowanie lokalnych imprez, wydarzeń, eventów.
Oferujemy:
- ciekawą pracę w innowacyjnej firmie z możliwością dużych zarobków
- możliwość pracy zdalnej,
- pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin,
- umowę o dzieło, w dalszej perspektywie umowę o pracę
CV prosimy wysyłać na praca@lokalny.info
W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."